×
Etiketë: mesazhe
Lajme30 Shtator 2020
Ushtruesi i detyrës së OVL–UÇK’së, Faton Klinaku, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka njoftuar se po merr se po provokohet dhe shqetësohet nga persona të panjohur, të cilët po i çojnë...
Lajme28 Shtator 2020
Në Prishtinë, Gjakovë, Mitrovicë dhe Ferizaj, HANDIKOS ka nisur shpërndarjen e 405 maskave mbrojtëse për fëmijët me aftësi të kufizuara, të cilat ndër të tjerash përçojnë mesazhin kundër dhunës së fëmijëve në çdo mjedis. ‘’Më...
Bota/Rajoni07 Shtator 2020
Osama bin Laden mund të ketë komunikuar në mënyrë sekrete me bashkëpunëtorët e tij me mesazhe të fshehura në video porno, zbulon një seri dokumentarësh kushtuar tij. Dokumentari i ri i National Geographic, i prezantuar...
Bota/Rajoni03 Shtator 2020
Në objektet me pronarë boshnjakë në Plevle, Mali i Zi, sërish janë shkruar mesazhe fyese, pas incidentit që ndodhi një ditë më parë, shkruan Al Jazeera në gjuhën boshnjake. Persona të panjohura në objekte kanë...
Lajme23 Gusht 2020
Policia në Gjakovë ka arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje të mëhershme, ka shqetësuar vazhdimisht një tjetër I dyshuari është arrestuar pasditen e së shtunës, njofton policia në raportin 24 orësh. “Është arrestuar...
Kronika07 Gusht 2020
Policia e Kosovës në Gjilan ka arrestuar një person, i cili përmes rrjetit social ka dërguar mesazhe me përmbajtje erotike dhe ngacmuese një femre. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.  
Bota/Rajoni24 Korrik 2020
Eksperti më i lartë amerikan për sëmundjet infektive doktor Anthony Fauci ka treguar se ai dhe familja e tij kanë marrë punësuar punëtorë sigurimi pasi kanë marrë “kërcënime serioze”. Ai tha se bashkëshortja e tij...
Kronika01 Korrik 2020
Është arrestuar një person nga Lipjani pasi që ai i ka dërguar mesazhe kërcenuese ish-bashkëshortes së tij. Personi që kishte kërcenuar ish-bashkëshorten e tij, me vendim të prokurorit ai është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar...
Lajme01 Korrik 2020
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti  ka reaguar mbrëmë pas një apeli të IKSHPK-së. Ahmeti tha se Instituti si fëmijë që kujdeset për prindin është analogji e gabuar, sipas tij instituti është institucion shkencor që jep...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.