[wp-story]

Lajme

Hoti takohet sot me ambasadorët e BE-së

Hoti takohet sot me ambasadorët e BE-së
09:07 | 18 Qershor 2020

Kryeministri Avdullah Hoti do të pres sot në takim ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian, raporton Front Online.

Takimi do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë, nga ora 15:00. /Front Online

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera