Front TV

Hoti e pret Ramën, nis takimi mes tyre

Hoti e pret Ramën, nis takimi mes tyre
16:18 | 29 Qershor 2020

Ka filluar takimi mes kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe atij kosovar, Avdullah Hoti.

Takimi është duke u mbajtur në ndertesën e Qeverisë së Kosovës, raporton FRONT ONLINE.

Me herët Rama u takua me Limajn e Osmanin, derisa pritet të ketë takim edhe me liderin e PDK-së, Kadri Veseli, atë të VV-së, Albin Kurti dhe krejt në fund me presidentin Hashim Thaçi./FrontOnline

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera