Lajme

Haxhi Avdyli s’ka më simptoma të COVID 19, del në bjeshkë

Haxhi Avdyli s’ka më simptoma të COVID 19, del në bjeshkë
15:38 | 17 Korrik 2020

Deputeti i LDK’së, Haxhi Avdyli përmes një shkrimi në Facebook ka bërë të ditur se ka dalë nga shtëpia pas 17 ditësh prej kur po qëndronte në karantinë, pasi që ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Avdyli në Facebook ka shkruar se sot ka dalë në Bjeshkën e Jezercit.

“Pas 17 ditë karantinimi,dhe disa ditë pa simptoma, sot bëra daljen e parë në Bjeshkën e Jezercit për oksigjenuar mushkëritë. Drejt rikthimit tē plotë. #mbajdistancë #mbajmaskë”, ka shkruar deputeti i LDK’së.

 

Pas 17 ditë karantinimi,dhe disa ditë pa simptoma, sot bëra daljen e parë në Bjeshkën e Jezercit për oksigjenuar mushkëritë. Drejt rikthimit tē plotë. #mbajdistancë #mbajmaskë

Δημοσιεύτηκε από Haxhi Avdyli στις Παρασκευή, 17 Ιουλίου 2020

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera