[wp-story]

Lajme

Haradinaj thotë se e ka mbajtur premtimin, pesë studentë nga Presheva fillojnë praktikën në MPJD

Haradinaj thotë se e ka mbajtur premtimin, pesë studentë nga Presheva fillojnë praktikën në MPJD
19:52 | 05 Tetor 2020

Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla përmes një postimi ka bërë të ditur se e ka mbajtur premtimin e saj të dhënë në vizitën e parë në Luginën e Preshevës.

Ajo kishte premtuar se 5 studentët më të dalluar nga Lugina e Preshevës nga drejtimi Shkencat Politike dhe Juridike të UP-së, do të fillojnë praktikën profesionale.

Ministrja Haradinaj-Stublla ka pritur në takim 5 studentët nga Lugina e Preshevës që nga nesër do të fillojnë praktikën Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës.

Postimi i plotë i Meliza Haradinaj-Stublla:

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera