Lajme

Haradinaj: S’kemi faj që Specialja si ruan sekretet e saj, do e publikojmë çdo dokument që na vie

Haradinaj: S’kemi faj që Specialja si ruan sekretet e saj, do e publikojmë çdo dokument që na vie
16:28 | 25 Shtator 2020

Nënkryetari i OVL-UÇK, Nasim Haradinaj fajësoi Gjykatën Speciale për bastisjen që i është bërë sot organizatës OVL-UÇK, duke thënë se ata vetë janë fajtor që nuk kanë arritur të ruajnë sekretet e tyre.

Ai tha se kushdo do të publikonte dosjet që u kanë ardhur atyre, dhe se për këtë nuk janë ata fajtor, sepse nuk e kanë për detyrë ruajtjen e sekreteve të Speciales, raporton Front Online.

Haradinaj shtoi se çdo dokument që do t’i vie do të vazhdojnë ta bëjnë publik./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera