Lajme

Haradinaj ditën e shtune zgjodhi ta kalojë në Majën e Bajrakut në Suharekë

Haradinaj ditën e shtune zgjodhi ta kalojë në Majën e Bajrakut në Suharekë
18:00 | 19 Shtator 2020

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj edhe këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë duke bërë ngjitje në mal.

Ai së bashku me disa miq të tij janë ngjitur në Majën e Bajrakut në Suherekë e cila është 2093 metra.

Postimi i plotë:

Maja e Bajrakut Suharekë! 2093 m

Δημοσιεύτηκε από Ramush Haradinaj στις Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera