Front TV

Haradinaj: AAK-ja do të jetë pjesë e ekipit negociator

Haradinaj: AAK-ja do të jetë pjesë e ekipit negociator
17:22 | 22 Qershor 2020

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka mbajtur një konferencë për media lidhur takimin qe do të zhvillohen në Uashington për arritjen e një marrëveshje ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, raporton Front Online.

I njëjti ka bërë të ditur se edhe dikush nga AAK-ja do të jetë pjesë e delegacionit.

“Delegacioni është i institucioneve, me siguri që në delegacion do të jenë edhe nga Aleanca, ata që janë pjesë e kabinetit”, ka thënë Haradinaj./Front Online

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/270579490891603/?notif_id=1592833521189841&notif_t=live_video_explicit

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera