×
Etiketë: ekipit
Lajme04 Shtator 2020
Kryetari i Odës Amerikane në Kosovë, Arianit Zeka, ka folur për takimin e Washington-it që pritet të mbahet sot në të cilin temat e diskutimit janë ekonomike dhe tregtare. I pyetur se në këtë takim...
Bota/Rajoni01 Shtator 2020
Qeveria shqiptare duhet të rikompozojë grupin negociator për një marrëveshje të re detare me Greqinë. Nga 13 anëtarë të ekipit, janë të paktën 4 që duhet të ndryshohen, pasi janë larguar nga postet e mëparshme....
Lajme29 Korrik 2020
Anëtari i VV’së, Glauk Konjufca, ka thënë në emisionin dpt te Fidani në T7 se koordinatori për dialog, Skënder Hyseni, është njeriu i presidentit Hashim Thaci brenda ekipit të dialogut. “Skënder Hyseni është njeriu i...
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Nga salla e Këshillit Bashkiak, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha lajmin për të shpërblyer ekipin kampion të Tiranës. Përfitues nga fondi i akorduar nga Bashkia e Tiranës nuk do të jenë vetëm...
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Lulzim Basha është ne kërkim të ekipit te ri drejtues me të cilët synon te rikthejë Partinë Demokratike në pushtet. Burime nga selia blu i thanë gazetares të Top Channel Elda Menga se kryetari demokrat...
Front TV22 Qershor 2020
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka mbajtur një konferencë për media lidhur takimin qe do të zhvillohen në Uashington për arritjen e një marrëveshje ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, raporton Front...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.