Vip

Gorga, shfaqet me bikine të Baywatch

Gorga, shfaqet me bikine të Baywatch
23:00 | 09 Korrik 2020

Melissa Gorga (41) nga RHONJ ka shfaqur një moment si Baywatch në bikine derisa është parë në shtëpinë e saj të pushimeve me vlerë në një milion në Jersey Shore

Melissa Gorga është inspiruar nga hiti televizë “Baywatch” ku luan Pamela Anderson dhe David Hasselhoff.

Ylli 41 vjeçar duke me bikine që janë të stilit të kësaj serie e cila zgjati nga 1989 deri më 2001.

Ylli i “Real Housewives of New Jersey” është fotografuar duke bërë foto dhe plazh pranë shtëpisë së saj të dytë që gjendet në brigjet e Jersey. /GazetaExpress/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera