[wp-story]

Lajme

Gold Ag reagon pas arrestimeve të sotme: Evropë siklet mos i jep, flamurin ma ndrrove po djemtë mos m’i prek

Gold Ag reagon pas arrestimeve të sotme: Evropë siklet mos i jep, flamurin ma ndrrove po djemtë mos m’i prek
20:35 | 25 Shtator 2020

Gjykata Speciale ka kryer bastisje në zyrat e OVL-UÇK-së, ku dhe arrestoi kryetarin dhe nënkryetarin e saj.

Për këtë ka reaguar Gold Ag përmes një postimi ku ka publikuar pamje gjatë momentit të arrestimit të Nasim Haradinajt.

“Kujdes Europë e siklet mos i jep. Flamurin ma ndrrove po djemt mos mi prek ??“, ka shkruar ai.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera