[wp-story]

Lajme

Gjendet e vdekur një grua në Kaçanik

Gjendet e vdekur një grua në Kaçanik
19:25 | 19 Nëntor 2020

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur sot në Kaçanik. Një grua rreth moshës 50 vjeçare është gjetur pa shenja jete te ura e Kaçanikut.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi ka thënë se rasti ka ndodhur rreth orës 15:00.

“Rreth orës 15:00 Policia është informuar nga qytetarët se kanë parë një grua rreth moshës 50 vjeçare të shtrirë, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku ka konstatuar vdekjen e saj”, tha ai.

Gashi tha se vdekja po cilësohet si e dyshimtë, ndërsa kanë nisur hetimet për rastin.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera