Lajme

Foshnja 6-muajshe vuan nga Leukemia, ka nevojë për ndihmën tuaj

Foshnja 6-muajshe vuan nga Leukemia, ka nevojë për ndihmën tuaj
19:37 | 27 Qershor 2020

Alea Krasniqi, gjashtë muajshe, ka nevojë për ndihmën e juaj, pasi ka lindur me sëmundjen Leukemia Akute Lymphoblastic dhe ka nevojë për trajtim jashtë vendit.

Alea nëse arrin t’i mbledh 110 mijë euro do të shkojë për trajtim në Turqi.

Deri tani janë siguruar 65 mijë euro, por familja ka nevojë edhe për 45 mijë euro.

Alea është vajza e vetme në familje pas 10 viteve martesë.

Të dhënat bankare mund t’i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera