Front TV

Fillon takimi ndërmjet Edi Ramës dhe Shpend Ahmetit

Fillon takimi ndërmjet Edi Ramës dhe Shpend Ahmetit
12:08 | 30 Qershor 2020

Ka filluar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, dhe kryetarit të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, raporton Front Online.

Ky takim po mbahet në vazhdën e takimeve që Kryeministrit i Shqipërisë ka pasur në Kosovë përgjatë dy ditëve.

Pas këtij takimi Rama do të takohet me kreun e AKR-së, Behgjet Pacolli e më pas në ora 14:00 do të mbanë një konferencë për media, ku do të flas për takimet që ka zhvilluar në Kosovë./Front Online/

 

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/998605323888242/

Getinjo për LGBT: Nuk e kam pas mendimin shumë të mirë për ta

Të tjera