×
 • Lajme
 • Front TV
 • Front TV

  Fillon takimi ndërmjet Edi Ramës dhe Shpend Ahmetit

  FrontOnline
  30 Qershor 2020

  Ka filluar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, dhe kryetarit të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, raporton Front Online.

  Ky takim po mbahet në vazhdën e takimeve që Kryeministrit i Shqipërisë ka pasur në Kosovë përgjatë dy ditëve.

  Pas këtij takimi Rama do të takohet me kreun e AKR-së, Behgjet Pacolli e më pas në ora 14:00 do të mbanë një konferencë për media, ku do të flas për takimet që ka zhvilluar në Kosovë./Front Online/

   

  https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/998605323888242/

  Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival
  Nga Rubrika
  Lajme25 Maj 2024
  Në tre muajt e fundit të vitit 2023, remitencat apo dërgesat nga bashkëatdhetarët kanë shënuar vlerën prej në 1.3 miliardë euro, një...
  Lajme25 Maj 2024
  Ish-ministri i jashtëm i Kosovës Enver Hoxhaj, ka thënë se Spanja po refuzon ta njohë pavarësinë e Kosovës, duke e përmendur si...
  Lajme25 Maj 2024
  Dy persona janë arrestuar për rrëmbimin që kishte ndodhur në Prishtinë të enjten në mbrëmje. Sipas njoftimit, njëri është 18 vjeç me...
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Kadri Kastrati, ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, ka thënë për Front Online se rrugën e Kosovës drejtë NATO-s nuk mund...
  Lajme25 Maj 2024
  Aplikimi i Kosovës për të qenë anëtare e asocuar në Asamblenë Parlamentare të NATO-s do të jetë në agjendë në takimin e...
  Lajme25 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2468 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...
  Lajme25 Maj 2024
  Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka ftuar qytetarët të cilët planifikojnë të udhëtojnë përmes pikave kalimeve kufitare me Serbinë, që të shtunën...
  Lajme25 Maj 2024
  Blakaj: Institucionet s’kanë bërë mjaftueshëm për dokumentimin e krimeve të luftës, shumë prova janë zhdukur Institucionet e Kosovës po fajësohen se nuk...
  Lajme25 Maj 2024
  Moti sot parashihet të jetë i vranët dhe dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihen të sjellin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.