[wp-story]

Kronika

Edhe një kosovar vdes në Zvicër

Edhe një kosovar vdes në Zvicër
10:10 | 17 Tetor 2020

Edhë një kosovar ka vdekur dje jashtë vendit, raporton Front Online.

 

Vesel Cen Avdylaj ka vdekur si pasojë e një aksidenti në vendin e punës në Zvicër.

 

Për vdekjen e tij kanë shkruajtur familjarët e tij.

Përndryshe, viktima është nga Klina.

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera