[wp-story]

Vip/Kultura

E la muzikën për fe, rikthehet pas kaq vitesh Ferki Shala me superhitin e tij

E la muzikën për fe, rikthehet pas kaq vitesh Ferki Shala me superhitin e tij
10:13 | 19 Qershor 2020

Të gjithë kanë nostalgji për këngët e vjetra, e sidomos kur ato përkundër viteve ende vazhdojnë të dëgjohen.

Ish-vokalisti i njohur Ferki Shala, i grupit të famshëm kosovar, TNT së fundi ka bërë një befasi të këndshme për adhuruesit e tij.

Ai ka kënduar një pjesë të një prej hiteve të tyre më të njohura “Kujtimet”.

Ferki shihet në studio pranë vokalistit aktual të grupit, Bekim Hallaqi derisa të dy këndojnë së bashku.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera