×
 • Vip
 • Vip

  E la muzikën për fe, rikthehet pas kaq vitesh Ferki Shala me superhitin e tij

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Të gjithë kanë nostalgji për këngët e vjetra, e sidomos kur ato përkundër viteve ende vazhdojnë të dëgjohen.

  Ish-vokalisti i njohur Ferki Shala, i grupit të famshëm kosovar, TNT së fundi ka bërë një befasi të këndshme për adhuruesit e tij.

  Ai ka kënduar një pjesë të një prej hiteve të tyre më të njohura “Kujtimet”.

  Ferki shihet në studio pranë vokalistit aktual të grupit, Bekim Hallaqi derisa të dy këndojnë së bashku.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Vip17 Qershor 2024
  Asdren Gjikolli, i njohur si “Gjiko” katër ditë më parë lansoi një projekt më ndryshe se ato që kishim parë më parë,...
  Vip17 Qershor 2024
  Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj tash e sa kohë po shijon pushimet. Duke vizituar Portugalinë, Meksikën e tani edhe...
  Vip17 Qershor 2024
  Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie është fituese e çmimit ‘Tony’. Jolie prodhoi shfaqjen e re “The Outsiders”, e cila fitoi çmimin...
  Të tjera
  Lajme18 Qershor 2024
  Lordi George Robertson, ish-Sekretar i Përgjithshëm i NATO-s, nuk e përjashtoi mundësinë e përshkallëzimit të situatës në Ballkanin Perëndimor, kur solli në...
  Lajme18 Qershor 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha se Kina po i ofronte Rusisë teknologji që po zgjat pushtimin rus të Ukrainës...
  Lajme18 Qershor 2024
  Udhëheqësit e Bashkimit Evropian përfunduan pa marrëveshje një diskutim të hënën se kush duhet të marrë postet kryesore të bllokut evropian për...
  Lajme18 Qershor 2024
  Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL-UÇK), Faton Klinaku, për FrontOnline thotë...
  Lajme18 Qershor 2024
  Komisioni për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim do të mblidhet sot.Ky komision pritet që sot ta bëjë shqyrtimin e Projektligjit për...
  Lajme18 Qershor 2024
  Mësimdhënësit, përveç arsimimit të nxënësve, kanë përgjegjësi edhe t’i edukojnë ata. Këtë, arsimtarët e realizojnë në orët e kujdestarisë, për të cilat...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.