Kronika

Dy persona rrahin një polic në Fushë Kosovë

Dy persona rrahin një polic në Fushë Kosovë
10:41 | 14 Korrik 2020

Policia e Kosovës i ka arrestuar dje dy persona në Fushë Kosovë.

Të njëjtit janë përfshirë në konflikt me zyrtar policor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:50, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera