Vip

Don Xhoni shpenzoi mbi një mijë euro për një veshje

Don Xhoni shpenzoi mbi një mijë euro për një veshje
22:18 | 13 Gusht 2022

Rep-artisti i njohur nga Drenica, Don Xhoni, krahas punës komentohet në masë të madhe edhe për paraqitjet që bën para publikut.

Ai shpesh merr vëmendje me veshjet, stilin e veçantë e po ashtu edhe për markat e shtrenjta.

I njëjti së fundmi është parë i veshur me Kenzo e po ashtu edhe me një palë shapka Louis Vuitton, ku e tërë veshja e tij kushtoi 1,015 euro.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera