Lajme

Dikur besonte në Vjosa Osmanin, sonte tentoi ta sulmojë (Foto)

Dikur besonte në Vjosa Osmanin, sonte tentoi ta sulmojë (Foto)
23:28 | 10 Korrik 2020

Deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj, pati një përplasje sonte me kryeparlamentaren Vjosa Osmani, me ç`rast u ndërpre edhe seanca e Kuvendit të Kosovës, raporton Front Online.

Ai i`u vërsul kryeparlamentar tek karriga e saj në krye të Kuvendit..

Megjithatë Ukaj ka qenë një mbështetës i fuqishëm i saj gjatë zgjedhjeve të tetorit të vitit të kaluar, kur Osmani kandidonte për kryeministre të Kosovës/ Front Online

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera