×
 • Kronika
 • Kronika

  Burri nga Prishtina rrah gruan dhe dy vajzat

  FrontOnline
  04 Korrik 2020

  Një rast i dhunës në familje është raportuar në Prishtinë.

  Policia ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur dje në Prishtinë, rreth orës 16:20.Një person është arrestuar, i cili pas një mosmarrëveshje i kishte sulmuar fizikisht viktimat bashkëshorten dhe dy vajzat e tij, njëra e mitur.

  “Si pasojë e sulmit viktimave u është ofruar tretmani mjekësor, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së. /FrontOnline/

  Njoftimet nga KEDS, vendet që do të mbesin nesër pa rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika28 Shtator 2023
  Mëngjesin e së mërkurës në Malishevë është shoqëruar në stacionin policor një person i dyshuar, meqë pas një mosmarrëveshjeje pronësore ka kanosur...
  Kronika28 Shtator 2023
  Të mërkurën rreth orës 11:00, ankuesi ka informuar Policinë në Prishtinë se bashkëshortja e tij në vazhdimësi është duke ushtruar dhunë psikike...
  Kronika28 Shtator 2023
  Në Voksh të Pejës, të mërkurën është arrestuar vozitësi i kamionit të një kompanie për grumbullimin e mbeturinave, pasi që dyshohet se...
  Të tjera
  Bota/Rajoni28 Shtator 2023
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Spanjë, ku një 14 vjeçar ka goditur me thikë 3 mësues dhe...
  Vip28 Shtator 2023
  E ftuar sot në emisionin “Pardon My French” ka qenë Olta Gixhari. Duke qenë se spikati gjatë qëndrimit të saj në “Big...
  Lajme28 Shtator 2023
  Në mungesë të të akuzuarit Shukri Buja, ka dështuar të mbahet seanca e rigjykimit të enjten në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në...
  Lajme28 Shtator 2023
  Shënimi i Ditës Kombëtare të Boshnjakëve, aktivitet ky i mbajtur në Qeverinë e Kosovës, ka nisur me një minutë heshtje për policin...
  Vip28 Shtator 2023
  Blogerja e njohur shqiptare, Sarah Berisha u bë më e njohur për publikun pas pjesëmarrjes së saj në edicionin e parë të...
  Lajme28 Shtator 2023
  Partia e serbëve të Kosovës(PSK), ka reaguar pas sulmit terrorist në Banjskës ku ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës që të fillojë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.