×
Etiketë: Vajzat
Lajme18 Shtator 2020
Kosova ka mposhtur Estoninë më rezultat 2:0 në ligën e femrave. Për këtë ndeshje krenar me vajzat e Kosovës po ndihet kryeministri Avdullah Hoti, njofton Klan Kosova. Ai tha se vetëm me mund mposhten edhe...
Bota/Rajoni24 Korrik 2020
Eksperti më i lartë amerikan për sëmundjet infektive doktor Anthony Fauci ka treguar se ai dhe familja e tij kanë marrë punësuar punëtorë sigurimi pasi kanë marrë “kërcënime serioze”. Ai tha se bashkëshortja e tij...
Kronika04 Korrik 2020
Një rast i dhunës në familje është raportuar në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur dje në Prishtinë, rreth orës 16:20.Një person është arrestuar, i cili pas një mosmarrëveshje i kishte...
Lajme30 Qershor 2020
Një burrë rreth të 30-ve në Prishtinë po dyshohet për ngacmim seksual ndaj vajzave. Personi, emër i njohur për redaksinë, del shumë shpesh në Parkun e Gërmisë dhe në Taukbashqe dhe dyshohet se po ngacmon...
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
10 vite nga zhdukja e Bleona Matës, kur plaga është ende e hapur, familjarët shokohen nga një lajm i fundit që ua ngriti zemrën peshë. Nëna e Gentianës, njëra prej 5 vajzave, që ishin me...
Lajme17 Qershor 2020
“Vajzat e Mitrovicës” kanë organizuar një protestë paqësore pas rritjes së numrit të rasteve të dhunimeve seksuale në këtë qytet. Kësaj proteste i është bashkuar edhe kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri. Rastet e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.