[wp-story]

Kronika

Bastiset një lokal i muzikës në Llapushnik, konfiskohet një armë

Bastiset një lokal i muzikës në Llapushnik, konfiskohet një armë
09:47 | 17 Janar 2021

Në fshatin Llapushnik të Drenasit, Policia e Kosovës ka bastisur një lokal të muzikës live mbrëmë.

Pas kontrollit në veturat tek parkingu, është gjetur dhe konfiskuar një armë e tipit “Beretta”.

Po ashtu janë gjetur edhe gjashtë fishekë. Pronari i armës, pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./FrontOnline/

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera