Vip

Azeti i bën dhuratë menaxherit, kushton mijëra euro

Azeti i bën dhuratë menaxherit, kushton mijëra euro
21:55 | 03 Tetor 2022

Reperi i famshëm Azet, ditën e sotme ka befasuar menaxherin e tij, Jetmir Agaj.

Me një postim në “Instastory”, Agaj zbuloi se reperi i ka bërë dhuratë një orë simbolike.

Në foto shihet një orë e markës Rolex e mbushur me gur kristal diamant, e që vlera e saktë nuk dihet, por sipas fotografisë shihet se kap vlerën e mijëra euro.

Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company

Të tjera