Kronika

Arrestohet gjilanasi, pengoi policët në kryerjen e detyrës

Arrestohet gjilanasi, pengoi policët në kryerjen e detyrës
11:37 | 20 Korrik 2020

Një gjilanas pengoi zyrtarët policorë në kryerjen e detyrës të dielën gjatë ditës.

E si rezultat i veprimit që bëri ai u arrestua, derisa me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48-orë, shkruan FRONT ONLINE.

Rasti, siç thuhet në raportin 24 orësh të Policisë, vazhdon të hetohet.

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera