Lajme

Anëtarja e LDK-së kërkon dorëheqjen e Thaçit

Anëtarja e LDK-së kërkon dorëheqjen e Thaçit
16:44 | 24 Qershor 2020

Anëtarja e LDK-së, Donika Gërvalla, ka reaguar pas aktakuzës së Gjykatës Speciale ndaj presidentit Hahsim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit.

Gërvalla ka thënë se Thaçi duhet të japë dorëheqje, madje që sot.“Hashim Thaçi duhet SOT të japë dorëheqje. Çdo minutë vonesë e dëmton edhe mê shumë Kosovën e dërrmuar në arenën ndërkombëtare”, ka shkruar ajo në Facebook.

 

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera