Vip

Aktori i njohur shtrohet në spital, dyshohet për sulm në zemër

Aktori i njohur shtrohet në spital, dyshohet për sulm në zemër
16:37 | 18 Gusht 2022

Aktori Nicholas Brendon, i njohur më së shumti për interpretimin në “Buffy the Vampire Slayer”, është shtruar në spital pas një problemi kardiak.

51-vjeçari u dërgua me urgjencë në A&E për trajtim urgjent me dyshimet e para për sulm në zemër.

Brendon është përballur me disa probleme shëndetësore vitin e kaluar, të cilat e detyruan atë të largohej nga xhirimet e filmit “Wanton Want”.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera