Vip

Aktori i famshëm nuk pranon të takoj vajzën e tij trevjeçare

Aktori i famshëm nuk pranon të takoj vajzën e tij trevjeçare
15:40 | 13 Tetor 2021

Edhe pse ai konsiderohet si një nga emrat më simpatikë në botën e filmit dhe shumë i shijojnë rolet e tij në komedi, Owen Wilson është mjaft i mprehtë kur bëhet fjalë për fëmijën e tij. Domethënë, edhe tre vjet pas lindjes së vajzës së tij më të vogël Laily, Wilson nuk dëshiron ta shohë, as ta dëgjojë, as ta takojë.

Owen Wilson 52-vjeçar ka vajzën Laily me ish të dashurën e tij Varuna Wongsvirats. Sidoqoftë, sipas mediave të huaja, ai kurrë nuk bëri asnjë kontakt me të. Ky nuk është rasti me pjesën tjetër të fëmijëve të tij, kështu që ai ka komunikim normal me djemtë e tij Robert 10 dhe Finn 7-vjeç. Ai kishte fëmijën e tij të parë me ish të dashurën e tij Jade Duel, dhe Roberti u emërua pas gjyshit të tij.

Me instruktoren e fitnesit Carolyn Lindqvist, ai kishte djalin Finn dhe është interesante që ish e dashura e tij mbeti trajneri i tij për vite pas ndarjes. Sidoqoftë, fëmija i tretë nuk ka pasur fatin të rritet deri më tani me babanë e tij. Varuna zbuloi se ai nuk e takoi atë, dhe ajo një herë tha se ajo iu lut Owen të përfshihej në jetën e Laily. Ai refuzoi.

Është interesante, shumë thonë se fëmija është imazhi dhe mundësia e Wilson. Vajza mbushi tre vjet para disa ditësh, dhe nëna e saj postoi një fotografi të lezetshme të Lailas së vogël në Instagram.

“Ai ndihmon financiarisht, por kjo nuk është çështja. Laily ka nevojë për një baba. Ai luan baballarë të kujdesshëm në filma dhe ai kurrë nuk e pa vajzën e tij”, tha nëna e Laily. Laily nuk është fryt i një aventure aksidentale. Owen dhe Varuna ishin në një lidhje për 5 vjet para se të ndaheshin dhe Wilson kërkoi një test të atësisë, i cili tregoi se Laily ishte vajza e tij.

Kur Varuna i tha Owen se ajo ishte shtatzënë, ai nuk ishte i lumtur dhe kjo ishte hera e fundit që ata dëgjuan njëri -tjetrin. Pas kësaj, ai ndryshoi numrin e tij të telefonit. Ai kurrë nuk e takoi vajzën e tij dhe as nuk e njoftoi ish -in e tij se kishte ndryshuar numrin e tij të telefonit./FrontOnline/

 

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera