Vip

Afrona dhe Blero zgjedhin këtë vend për pushime

Afrona dhe Blero zgjedhin këtë vend për pushime
16:16 | 17 Korrik 2020

Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë udhëtuar në bregdetin shqiptar për disa ditë pushim, shkruan lajmi.net.

Dyshja kanë sjellë pamjet e para nga bregdeti, teksa tregojnë se si destinacion, kësaj radhe e zgjodhën Jalën.

Afrona publikoi disa imazhe, ku shfaqet me Bleron në pishinë duke u freskuar dhe po shijonin nga një gotë verë.

Për shkak të pandemisë, Blero dhe Afrona kohën e fundit kanë qenë më shumë larg njëri-tjetrit.

 

 

 

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera