×
 • Vip
 • Vip

  Afrona dhe Blero zgjedhin këtë vend për pushime

  FrontOnline
  17 Korrik 2020

  Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë udhëtuar në bregdetin shqiptar për disa ditë pushim, shkruan lajmi.net.

  Dyshja kanë sjellë pamjet e para nga bregdeti, teksa tregojnë se si destinacion, kësaj radhe e zgjodhën Jalën.

  Afrona publikoi disa imazhe, ku shfaqet me Bleron në pishinë duke u freskuar dhe po shijonin nga një gotë verë.

  Për shkak të pandemisë, Blero dhe Afrona kohën e fundit kanë qenë më shumë larg njëri-tjetrit.

   

   

   

  Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi
  Nga Rubrika
  Vip24 Maj 2024
  Prej disa kohësh është zhdukur nga rrjetet sociale duke marrë pushim nga jeta publike dhe kjo me arsye. Prive zbulon se Arta...
  Vip24 Maj 2024
  Mbrëmjen e së enjtes, disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania 3” u futën brenda për t’iu bashkuar festës së ditëlindjes...
  Vip24 Maj 2024
  Modelja Françeska Murati ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ndër të tjera ka folur për vizitën e...
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar sot me zyrtarë të Qatar Development Fund ku u diskutua mbi mbështetjen e projekteve në...
  Lajme24 Maj 2024
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka qenë për vizitë në dy fshatra të Podujevës, Obrançë e Sfeçël. Ai i ka falënderuar qytetarët...
  Vip24 Maj 2024
  Prej disa kohësh është zhdukur nga rrjetet sociale duke marrë pushim nga jeta publike dhe kjo me arsye. Prive zbulon se Arta...
  Bota/Rajoni24 Maj 2024
  Një 42-vjeçare shqiptare është arrestuar për tentativë të dyfishtë vrasjeje në Pavia të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se 42-vjeçarja ka...
  Lajme24 Maj 2024
  Gjykata Themelore e Pejës ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Pejës për caktimin e masës së paraburgimit ndaj, Agron Gashit i...
  Lajme24 Maj 2024
  Mbyllja e Bankës së Kursimeve në veri, Ulutash-Kurtit: Të shmangen veprimet e njëanshme që mund të nxisin tensione Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.