Lajme

Afrim Muçiqi dhe Labi shkojnë në takim me ministrin Zemaj

Afrim Muçiqi dhe Labi shkojnë në takim me ministrin Zemaj
12:07 | 15 Qershor 2020

Afrim Muçiqi dhe Labinot Tahiri ishin vetëm disa nga këngëtarët që protestuan sot pranë Qeverisë për moslejimin e organizimit të dasmave, shkruan Front Online.

Pak minuta pasi filloi protesta, që të dy u ftuan për nga ministri i Shëndëtësisë, Armend Zemaj.

Ata menjëherë u nisën për në zyrën e ministrit.

Në këtë protestë pjesëmarrës ishin edhe Shoqata e Gastronomëve.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera