[wp-story]

Lajme

​Avdullah Hoti ngushëllon Smajl Latifin

​Avdullah Hoti ngushëllon Smajl Latifin
20:38 | 01 Gusht 2020

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka ngushëlluar kryetarin e Komunës së Rahovecit Smajl Latfi me rastin e vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e koronavirusit.

“Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës, i shpreh ngushëllimet më të thella kryetarit Latifi, familjes dhe gjithë miqve për humbjen e njeriut të tyre të shtrenjtë. Qoftë i përjetshëm kujtimi për të”, ka shkruar Hoti në Facebook.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera