Gjuha:
×
Etiketë: ngushëllon
Lajme23 Shtator 2020
Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Sylejmani, me rastin e ndarjes nga jeta të biznesmenit të njohur gjilanas, Shukri Sylejmani. Në telegram, thuhet: “E nderuara familje Sylejmani,...
Lajme15 Shtator 2020
Kryeministri Avdullah Hoti, ka shprehur ngushëllime për familjen Mikullovci, pas vdekjes së aktorit të madh, Adem Mikullovci. Në një shkrim të tij në rrjete sociale, Hoti, ka lartësuar veprën dhe të bëmat e Mikullovcit, duke...
Lajme15 Shtator 2020
Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen e aktorit Adem Mikullovci, pas vdekjes së tij. Pacolli në një shkrim në Facebook, ka thënë se Mikullovci ka ndërruar jetë pas mesnate. “Sot,...
Lajme13 Shtator 2020
Kreu i LDK’së Isa Mustafa ka ngushëlluar familjen dhe bashkëpunëtorët e Isak Mustafës, i cili vdiq sot. I ndjeri ishte profesor në Universitetin e Prishtinës dhe mësimdhënës i Isa Mustafës. Nëpërmjet një shkrimi në Facebook,...
Kronika13 Shtator 2020
Rektori i Universitetit të Prishtinës, Marjan Demaj, ka ngushëlluar familjen Bajçinovci për vdekjen e profesorit Bujar Bajçinovci. Demaj ka shkruar se profesor Bajçinovci dha shembullin më të mirë të profesorit, akademikut, e kolegut të dashur....
Lajme28 Gusht 2020
Ministria e Punëve të Brendshme ka ngushëlluar familjen e policit Ali Çelaj që humbi jetën nga COVID-19. MPB thotë se ai ishte punëtor i dalluar derisa ishte në krye të detyrës. “Më lejoni të shpreh...
Lajme25 Gusht 2020
Virusi korona mori jetën edhe një të riu nga Strellci i Deçanit. Për vdekjen e Ardian Shabanaj ka shkruar kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj. Ai ka shkruar se “me pikëllim të thellë mora lajmin për...
Lajme16 Gusht 2020
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar familjen Selimaj me rastin e ndarjes nga jeta të kryeprokurorit të Prokurorisë Themelore të Gjakovës, Ali Selimaj. “Ali Selimajn e njoha në vitet e para pas çlirimit. Një...
Lajme16 Gusht 2020
Kryesuesi i Këshillit Prokurorial të Kosovës Bahri Hyseni ka ngushëlluar familjen Selimaj, me rastin e ndarjes nga jeta të kryeprokurorit të Prokurorisë Themelore të Gjakovës, Ali Selimaj. Në telegramin e ngushëllimit thuhet se vdekja e...
Lajme13 Gusht 2020
Ministri i Punëve të Brendshme Agim Veliu ka ngushëlluar familjen Prenaj me rastin e vdekjes së zyrtarit policor Gegë Prenaj. “Me pikëllim të thellë mora lajmin e ndarjes nga jeta e një polici të shkëlqyer,...
Lajme09 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka ngushëlluar familjen Sopi dhe Elezi, për humbjen e dy më të dashurve të tyre, si pasojë e infeksionit me koronavirus. Ai ka konfirmuar se pas 11 rasteve...
Lajme01 Gusht 2020
Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka ngushëlluar kryetarin e Komunës së Rahovecit Smajl Latfi me rastin e vdekjes së vëllait të tij Adem Latifit, si pasojë e koronavirusit. “Në emrin tim dhe të Qeverisë së...
Lajme01 Gusht 2020
Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Veseli përmes Facebook’ut ka shkruar se dashuria për nënën është e pafundme. “Ngushëllimet më të thella Kryeminsitrit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.