Kronika

Zhduket një person në Shtime

Zhduket një person në Shtime
11:54 | 27 Korrik 2020

Një person është raportuar i humbur në komunën e Shtimes.

Policia e Kosovës bën të ditur se është raportuar se më 25 korrik nga qendra e komunës është larguar viktima mashkull kosovar.

“Është raportuar se nga qendra është larguar viktima mashkull kosovar. Njësia përkatës policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera