×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

  FrontOnline
  22 Qershor 2020

  Astrologia Meri Shehu, ka folur për karakteristikat e përgjithshme të shenjave të horoskopit dhe shenjat që sipas saj tradhtojnë më shumë në çift.

  Shehu në emisionin “Rudina”, tha se edhe Peshorja e Akrepi e kanë si tipar tradhtinë, por shenjat që tradhtojnë më shumë janë Ujori, Binjakët dhe Dashi.

  Meri Shehu: Edhe drejtësia ka shenjën e peshores, jo më kot. Kudo që të vesh ka edhe një peshore, dhe kush janë ata që mund të jenë avokatë dhe drejtues të ligjeve që mos t’i besojnë shenjave të horoskopit po deshën…

  Plus qe peshoret e kanë më tepër këtë tendencë për të punuar në këtë fushë.

  Meri Shehu: Tendencën e kanë për të ekuilibruar, për të punuar dhe kanë diplomaci. Në fakt, në thelb kanë edhe diplomacinë, por janë pak tradhtare peshoret në dashuri. Pra ashtu siç janë diplomatë dhe kërkojnë ekuilibrin, në dashuri Afërdita i bën të flirtojnë shumë, megjithëse janë shenja e martesës. Martesën, tradhtojnë apo nuk tradhtojnë, e duan.

  Meqë jemi tek tradhtia, cilat janë shenjat që tradhtojnë më shumë në Horoskop?

  Meri Shehu: Dashi, Akrepi dhe Ujori. Akrepi jo edhe aq, po Ujori, Binjakët dhe Dashi, po jap këto të tre shenja.

  1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj
  Nga Rubrika
  Lifestyle18 Qershor 2024
  Fëmijët në festat e ditëlindjeve shpesh marrin energji të tepërt pasi shijojnë ëmbëlsira dhe torta, prandaj shumë njerëz pyesin veten: A është...
  Lifestyle16 Qershor 2024
  Dashi Parashikohet një muaj i ri i mbushur me evente interesante për tu rikthyer në lojë, pas një periudhe përhumbje, sidomos në...
  Lifestyle15 Qershor 2024
  Sara Milliken u shpall Miss Alabama në vitin 2024 dhe këtë vit kjo 23-vjeçare do të garojë me përfaqësuese të shteteve të...
  Të tjera
  Vip18 Qershor 2024
  Prej disa kohësh, reperja e njohur Loredana Zefi është duke shijuar romancën e saj me futbollistin e talentuar gjerman, Karim Adeyemi. Dyshja...
  Opinione18 Qershor 2024
  Kurti ta mbajë mend mirë këtë mësim. Kështu e përmbledh në një analizë të tij profesori amerikan Alon Ben-Meir mesazhin ndaj Kryeministrit...
  Kronika18 Qershor 2024
  Një burrë në Prishtinë ka raportuar se dikush ka hyrë në banesën e tij dhe ka vjedhur një shumë të parave. Rasti...
  Kronika18 Qershor 2024
  Një person është raportuar i zhdukur në Pejë. “Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar rastin e lartcekur lidhur me viktimën mashkull kosovar”, thuhet...
  Lajme18 Qershor 2024
  Këtë të martë do të nënshkruhet marrëveshja për heqjen e vizave nga Izraeli për shtetasit e Kosovës. Lajmi është bërë i ditur...
  Lajme18 Qershor 2024
  Alon Ben-Meir, profesor i njohur amerikan, konsideroi se qeveritë në Kosovë, duke përfshirë edhe ekzekutivin aktual të liderit të Lëvizjes Vetëvendosje (LVV),...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.