Lajme

Vritet një person në Pejë

Vritet një person në Pejë
14:41 | 07 Maj 2021

Sot rreth orës 13:00 ka ndodhur një vrasje me armë të ftohtë në fshatin Vitomiricë të Pejës.

Viktima është një burrë i moshës 60-vjeçare.

Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Fadil Gashi.

Gashi ka thënë se dy të dyshuar për këtë rast janë arrestuar.

“Rreth orës 13;00, në rrugën “Hysen Hykaj” në Vitomiricë, pas një mosmarrëveshje është therur me thikë një burrë dhe është dërguar në emergjencë dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e tij. Viktima është i moshës rreth 60-vjeçare. Dy të dyshuar për rastin janë arrestuar dhe janë duke u intervistuar”, ka thënë Gashi./Front Online

 

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera