×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Super oferta nga Sharr Travel/ Vetëm 70€ për person në Hotel VM Resort & Spa 5* në Durrës

  FrontOnline
  22 Gusht 2023

  Hotel VM Resort & Spa 5* në Durrës, në bashkëpunim me kompaninë lidere të turizmit “Sharr Travel” ofrojnë  shërbimin all inclusive me çmim 70€ për person.

  Oferta vlen për të gjithë të interesuarit nga 1 deri më 15 shtator.

  Çmimi vetëm 15€ për person (Bileta Kthyese)

  (udhetimet realizohen çdo ditë)

  Të përfshira në çmim:

  ➤ Akomodim ne VM Resort & Spa

  ➤ Mengjesi ,Dreke, & Darka

  ➤ Pije pa limit

  ➤ Spa center , pishine e brendshme jakuzzi , hammam , sauna

  ➤ Parkim Falas & Wi-Fi.

  Për informata kontaktoni në:

  Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton, 038/610015

  Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

  Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve, 049/610015

   

  NimiTV ofron 30% zbritje për Black Friday
  Nga Rubrika
  Ekonomi02 Dhjetor 2023
  Ish-guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Fehmi Mehmeti ka propozuar që qytetarët t’i ikin pagesave me para kesh në mënyrë që...
  Ekonomi01 Dhjetor 2023
  Banka Qendrore e Kosovës ka dalë me udhëzime shtesë që të kihet kujdes sa u përket monedhave të falsifikuara. BQK njofton qytetarët...
  Ekonomi30 Nëntor 2023
  Ashtu si në tregjet ndërkombëtare, edhe në Kosovë janë rritur nevojat për modernizimin e sistemeve dhe përshtatjen e tyre me standardet ndërkombëtare....
  Të tjera
  Vip02 Dhjetor 2023
  Azemi ka thënë se nuk ka pasë dëshirë që të bëhet më shumë temë e diskutimit për pëlqimin që ka ai për...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Kaderi ka folur për raportin mes Azemit dhe Albës, si dhe pëlqimin që mund të kenë ata të dy. Ajo tha se...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Alba ka thënë se është duke u ndjerë keq nga çështja se për të po flitet për lidhje dashurie dhe për pëlqim...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero e ka komentuar lojën e Ganiut brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”. Blero ka kërkuar...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Buci ka folur për lojën e Visar Dermakut brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Ai ka thënë se Visarit roli...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Gani Gërmia sonte në ‘Prime’ është pyetur për lojën e tij brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Ai ka folur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.