Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Tërmet në SHBA

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Një tërmet me magnitutë 4.2 ballë të shkallës rihter është regjistruar në Los Anxheles të SHBA-ve.

  Sipas raportimeve, lëkundjet janë ndjerë rreth orës 4:29 të mëngjesit, sipas orës lokale dhe epiqendra e saj ishte në Luginën veriore San Fernando.

  Sipas Institutit Gjeologjik të SHBA-ve thellësia e tërmetit ishte 8.9 kilometra, ndërsa fatmirësisht nuk ka raportime për të lënduar apo dëme materiale.

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni23 Mars 2023
  Këtë javë Rama hapi eskspozitën në Greqi dhe është kryeministri i parë shqiptar që viziton 10 Downing Street. Kur lideri i Shqipërisë...
  Bota/Rajoni23 Mars 2023
  Volodymyr Zelenksiy ka bërë sërish thirrje për më shumë armë me rreze të gjatë veprimi nga aleatët perëndimorë, teksa iu drejtua liderëve...
  Bota/Rajoni23 Mars 2023
  Një gjykatë në qytetin veriperëndimor të Iranit, Urmia, ka dënuar me vdekje pesë persona – katër burra dhe një grua – të...
  Të tjera
  Sport23 Mars 2023
  Kombëtarja shqiptare ka vijuar përgatitjet për sfidën e parë të kualifikuesve të Europianit 2024 ndaj Polonisë, që luhet më 27 mars në...
  Vip23 Mars 2023
  Nita është banorja që para 1 jave hapi kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim Kristin dhe Qetësorin ose Oltën dhe Kiarën....
  Lajme23 Mars 2023
  Kryetari i PSD-së, Daran Molliqaj e ka falënderuar kreun e Nismës, Fatmir Limaj për përkrahjen që do t’i japë kësaj partie në...
  Sport23 Mars 2023
  Për 90 minuta “Zahir Pajaziti” ushtoi nga atmosfera e krijuar prej “Legjendave” dhe “Xhebrailave”. Bile edhe ndeshja ishte e zjarrtë pasi në...
  Bota/Rajoni23 Mars 2023
  Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov tha se nuk pret që të bëhen publike hetimet se kush është përgjegjës për shpërthimet e...
  Sport23 Mars 2023
  Prokuroria Themelore në Prishtinë ka kërkuar masën e arrestit shtëpiak për kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi. Fillimisht ndaj...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.