Kronika

Tentim-vrasje në Prishtinë

Tentim-vrasje në Prishtinë
08:38 | 20 Qershor 2021

Është raportuar se një person i dyshimtë ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të viktimës, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar, dy gëzhoja dhe një fishek.

I dyshuari gjendet në arrati ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar prokuroi.

Rasti vazhdon të hetohet.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera