×
Etiketë: vizite
Lifestyle04 Korrik 2020
Keni ënjtje të vaginës dhe kruarje Këto simptoma mund të shkaktohen nga shampoja që përdorni kur bëni banjë, menopauza apo edhe një infeksion mykotik. Në pjesën më të madhe të rasteve, nuk është diçka shqetësuese. Por,...
Lajme29 Qershor 2020
Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot një vizitë dy ditore në Kosovë. Burimet bëjnë me dije se shefi i qeverisë shqiptare do të ketë sot dhe nesër takime me krerë të shtetit dhe politikës...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
residenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka udhëtuar sot në mëngjes për në Moskë në një vizitë dyditore, ku gjatë ditës do të takohet me presidentin e Rusisë, Vlladimir Putinin, njoftojnë mediat e Beogradit, transmeton Koha.net....
Lajme19 Qershor 2020
Me ftesë të homologes së tij, Olta Xhaçka, ministri i Mbrojtjes Anton Quni ka shkuar për vizitë zyrtare në Shqipëri, ku u prit me ceremoni të lartë ushtarake. Në takimin dypalësh, Xhaçka uroi Qunin për...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.