×
Etiketë: varrosën
Vip19 Gusht 2020
Duket se një tjetër ngjarje po i shtohet listës së gjatë të gjërave të çuditshme që ndodhin në vitin 2020. Më herët të martën, hashtag "RIP Eminem" ("Pusho në paqe, Eminem") doli viral në Twitter...
Bota/Rajoni26 Korrik 2020
Familja e një burri egjiptian, për të cilin ata menduan se kishte vdekur dhe ishte varrosur, kanë mbetur të habitur pasi ai ishte “shfaqur përsëri”. Sipas Arabnews, Mohamed El-Gammal, i cili është në të 40-at e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.