×
Etiketë: udhëheqësit
Lajme05 Korrik 2020
Katër persona të infektuar me COVID-19 kanë vdekur që nga mesnata në QKUK. Burime të Express kanë thënë se të njëjtit kishin pasur edhe sëmundje shoqëruese. Është kërkuar të bëhet edhe obduksioni i trupave të...
Lajme25 Qershor 2020
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, e ka quajtur ‘tekst skandaloz’ propozimin për aktakuzë ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kreytarit të PDK-së, Kadri Veselit. Rama në një intervistë ekskluzive në Rubikon në Klan Kosova, tha se për herë të...
Lajme24 Qershor 2020
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, ka pritur në takim kryetarin e Odës së Afarizmit të Kosovës, Skender Krasniqi me bashkëpunëtorë. “Ministri Krasniqi i informoi përfaqësuesit e Odës së Afarizmit të Kosovës për objektivat...
Lajme19 Qershor 2020
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur sot kryetarin e Odës së Afarizmit të Kosovës, Skender Krasniqi me bashkëpunëtorë. Reçica dhe Krasniqi diskutuan rreth veprimeve të përbashkëta që mund të ndërmerren në...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Shefi karizmatik indigjen i Amazonës, Paiakan, vdiq të mërkurën nga koronavirusi. Lajmin e bënë me dije aktivistët e mbrojtjes së pyjeve të shiut.Paiakan, i cili u bë i famshëm për udhëheqjen e luftës kundër projektit...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.