×
Etiketë: turpi
Lajme30 Gusht 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Bashkësia Ndërkombëtare duhet të shfrytëzojë të gjitha mjetet në dispozicion për t’i bërë presion Serbisë dhe për të zbardhur fatin e të pagjeturve dhe zbardhjen e të...
Lajme17 Korrik 2020
Në debatin që po vazhdon tash e disa dita për luftën e UÇK-së, të nxitur nga propozim aktakuzat e Prokurorisë Speciale të Gjykatës së Hagës, është përfshirë edhe një herë Daut Haradinaj, shef i GP...
Lajme29 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se arsyeja e vizitës së tij në Kosovë lidhet me njoftimin e Speciales për aktakuzat ndaj presidentit të vendit, Hashim Thaçit dhe kreut të PDK’së, Kadri...
Lajme18 Qershor 2020
Labinot Tahiri i ka kthyer përgjigje Kryetarit të Sindikatës së Mjekëve, Blerim Syla. Kryetari i Sindikatës së Mjekëve të Kosovës, Blerim Syla, ka kritikuar artistët për mbajtjen e protestës për kërkimin e lejimit të dasmave...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.