×
Etiketë: tubimin
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Ish-kandidati republikan për president në SHBA Herman Cain është infektuar me Covid-19 dhe ndodhet i shtruar në një spital në zonën e Atlantës. Cain mori pjesë në tubimin e presidentit Donald Trump më 20 Qershor...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Dy punonjës që morën pjesë në tubimin e Presidentit amerikan, Donald Trump, në Tulsa të Oklahomas, rezultuan pozitivë me coronavirus, thanë të hënën organizatorët e fushatës. “Pas një raundi tjetër të testimit, dy anëtarë shtesë...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Të shtunën (20 qershor, 2020), Presidenti amerikan Donald Trump pritet të nis zyrtarisht fushatën zgjedhore nga Oklahoma. Ani se në kohë pandemie, ai ka thënë se në këtë tubim do të jenë të pranishëm qindra...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Oklahoman zgjodhi të parën për ta nisur fushatën e tij zgjedhore. E këtë presidenti amerikan Donald Trump po planifikon ta bëjë, të shtunën, në prani të mijëra njerëzve ndonëse kriza epidemike në vend po vazhdon...
Lajme14 Qershor 2020
Me datën 15 Qershor, nga ora 11:00 është paralajmëruar protestë para Ministrisë së Shëndetësisë. Këtë protestë e ka paralajmëruar këngëtari Labinot Tahiri, duke ngritur zërin për mos lejimin e organizimit të ahengjeve e dasmave, dersia...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.