×
Etiketë: treguar
Ekonomi18 Shtator 2020
Përfaqësues të Ministrisë së Financave kanë thënë se së shpejti pritet udhëzimi administrativ për heqjen e pagesës së tatimit, që ishte si kush për regjistrimin e automjeteve. Por, në anën tjetër përfaqësuesit e komunave po...
Lifestyle31 Korrik 2020
Realizimi i detyrave në mënyrë profesionale është proces i rëndësishëm në një vend pune. Për të ecur tutje në karrierë, profesionalizmi është njëri prej faktorëve thelbësor. Profesionalizmi ndikon në mundësitë e juaja për të gjetur...
Lajme25 Korrik 2020
Deputeti i VV’së, Fitim Uka, ka thënë se Ramë Likaj ka emëruar në Bordin e Universitetit të Pejës motrën e deputetit të AAK’së dhe Shefin e grupit të Këshilltarëve të AAK’së në Pejë. Ai nuk...
Bota/Rajoni14 Korrik 2020
Olivia Cuid, nga Kanadaja, është stomatologe e cila në Tik-Tok ka treguar se si të vihet më mirë maska e zakonshme kirurgjike për të qenë më efikase dhe thotë që në mungesë të maskës N95...
Bota/Rajoni09 Korrik 2020
Presidenti brazilian, Jair Bolsonaro, e njoftoi drejtëpërdrejtë në televizion se është testuar pozitiv për koronavirusin. “Jam pozitiv,” u tha Bolsonaro një grupi reporterësh të cilët i mblodhi të martën jashtë rezidencës së tij zyrtare. “Nuk ka...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.