×
Etiketë: telefonit
Lajme30 Shtator 2020
Ushtruesi i detyrës së OVL–UÇK’së, Faton Klinaku, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka njoftuar se po merr se po provokohet dhe shqetësohet nga persona të panjohur, të cilët po i çojnë...
Lajme16 Shtator 2020
Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi njihet si merakli i fotografive. Në një foto të publikuar nga lideri i LVV-së, Albin Kurti, shihet se si ministri Abrashi fotografon të pranishmi në ceremoninë e djeshme të festimit...
Auto26 Korrik 2020
Ne e dimë se cila është pjesa më e prekshme e çdo telefoni të zgjuar - sipërfaqja e xhamit. Pa marrë parasysh sa e mbani dhe kujdeseni, me kalimin e kohës, shenjat e para mund...
Lajme20 Korrik 2020
Një person nga fshati Dush i Klinës ka humbur. Për këtë shkak, familja e tij, është duke kërkuar ndihmë për ta gjetur atë. Deri me tani vetëm policia është vënë në kërkim të tij. Familjarët...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Deputeti Kujtim Gjuzi është përjashtuar me 10 ditë nga komisionet dhe seancat plenare, pasi i ndërpreu fjalën kryeministrit Rama në parlament. Mbi vendimin në fjalë, reagoi vetë Gjuzi, i cili në një lidhje direkte për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.