×
Etiketë: su
Lajme09 Shtator 2020
Albulena Haxhiu e VV-së i ka dalë në mbrojtje shefit të saj në parti, Albin Kurtit, pas reagimit të Richard Grenell ku e akuzonte të parin e VV-së për anti-amerikanizëm. Me anë të një postimi...
Lajme29 Gusht 2020
Më 12 gusht të këtij viti, Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës përmes një njoftimi ka bërë të ditur se është formuar një komision që të përgatis listën e personelit shëndetësor që do t’i...
Lajme29 Gusht 2020
Deputeti i AAK-së Rasim Selmanaj tha se zgjedhja e presidentit varet kryekëput nga votat deputetëve të AAK-së, prandaj po s’u zgjodh Ramush Haradinaj president, vendi do të shkojë në zgjedhje. Ai tha se shkuarja në...
Bota/Rajoni14 Korrik 2020
Numri i rasteve me Covid-19 në botë ka arritur në 13 milionë, duke u rritur për një milion vetëm në pesë ditët e fundit. Pandemia ka marrë jetën e më shumë se gjysmë milioni njerëzve...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Përvjetori i hyrjes tinëzare të rusëve në Kosovë (11 qershor 1999), është bërë temë e madhe përçarëse në Rusinë e Vladimir Putinit. Gjeneralë të ushtrisë ruse, janë ndeshur ashpër në një televizion rus për motivet...
Lifestyle03 Korrik 2020
Jeni shtrirë në poltron dhe me shumë mundësi, keni njëzetë instrumenta metali në gojë. Pavarësisht kësaj, dentisti vijon t’ju flasë, t’ju bëjë pyetje, insiston të marrë një përgjigje nga ju. Si supozohet të flisni kur...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.