×
Etiketë: shskukja
Lajme19 Gusht 2020
Trendi i uljes së rasteve të të infektuarve me COVID-19, nuk nënkupton që mos të vazhdojmë të jemi vigjilentë. Kështu ka thënë në Kanal10, infektologu Valbon Krasniqi, ushtrues detyre i drejtorit të SHSKUK. “Edhe pse...
Lajme12 Gusht 2020
Oda e Fizioterapeutëve të Kosovës ka kritikuar ashpër Shërbimin Spitalor Klinik Universitar për diskriminimin e anëtarëve të saj në klinikat ku po trajtohen pacientët me Covid-19. OFTK ka deklaruar se ka pranuar ankesa të shumta...
Lajme10 Gusht 2020
Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar ka ndarë rreth 210 mijë euro për shërbime funerale të të vdekurve nga COVID-19. Përmes njoftimit për dhënie të kontratës të publikuar në faqen zyrtare të Komisionit Rregullativ të Prokurimit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.