×
Etiketë: shpëtimin
Bota/Rajoni18 Gusht 2020
Presidenti portugez, Marcelo Rebelo de Sousa ndihmoi në shpëtimin e dy grave që e gjetën veten në telashe pranë plazhit në Algarve. Presidenti 71-vjeçar u filmua të shtunën duke notuar në drejtim të grave me...
Bota/Rajoni17 Gusht 2020
Presidenti i Portugalisë Marcelo Rebelo de Sousa (71) ndihmoi në shpëtimin e dy grave, kajaku i të cilave u përmbys në provincën Algarve. Në foto, shihet teksa presidenti po notonte drejt grave që ishin larguar...
Ekonomi27 Korrik 2020
Kosova, krahasuar me vendet e rajonit, i ka dalë më së paku në ndihmë bizneseve dhe ekonomisë, për të rikuperuar humbjet që i kanë pasur gjatë pandemisë COVID-19, thonë ekspertë dhe përfaqësues të bizneseve. Derisa...
Lajme06 Korrik 2020
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Haxhi Avdyli ka adresuar kritika ndaj Qeverisë Hoti në lidhje me menaxhimin e pandemisë Covid-19, si pasojë e të cilit vazhdon rritja e vdekjeve dhe infeksioneve të reja në...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.