Gjuha:
×
Etiketë: shpërthejnë
Bota/Rajoni14 Shtator 2020
Kanë shpërthyer protesta të dhunshme nëpër rrugët e Lancaster në Pennsylvania të SHBA—ve, duke kërkuar “drejtësi” për burrin që u qëllua për vdekje nga policia derisa u ishte vërsulur me një thikë. Kamera e vendosur...
Bota/Rajoni14 Korrik 2020
Mijëra protestues dolën në rrugët e kryeqytetit bullgar të hënën për të pestën ditë me radhë për ta kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Boyko Borisov, dhe qeverisë së tij, të cilën po e akuzojnë për korrupsion....
Tenderët14 Janar 2020
Seanca e Organit Shqyrtues të Prokurimit (OSHP), ku janë dëgjuar ankesat e dy Operatorëve Ekonomik (OE) për tenderin e Kuvendit: “Renovimi i ndërtesës së Kuvendit-punët e paparashikuara” ka kaluar me akuza në mes të përfaqësuesit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.