×
Etiketë: shpërndajë
Lajme27 Korrik 2020
Qeveria e Kosovës do të bëjë shpërndarjen e disa maskave falas për qytetarët e Kosovës nëpër komuna. Kjo u bë e ditur nga ana e Ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj. “Sot në emër të Qeverisë,...
Lajme14 Korrik 2020
Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka dalë në rrugët e qytetit ku ka shpërndarë maska për kalimtarë. Pleq, gra e fëmijë kanë marrë nga një maskë nga kryetari. “I jam bashkuar sot Dritës dhe ekipit...
Bota/Rajoni20 Qershor 2020
Koreja e Veriut po përgatit një fushatë masive propagande dhe thotë se do të dërgojë në Korenë e Jugut fletushka për të denoncuar dezertorët dhe mediat e Jugut. Ky është veprimi i fundit hakmarrës i...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.