Gjuha:
×
Etiketë: shkoni
Lifestyle05 Shtator 2020
Kjo pije është e lehtë për t’u përgatitur dhe ka rezultuar e efektshme në sjelljen e rezultateve të shkëlqyera në një periudhë të shkurtër për sa kohë që konsumohet rregullisht. Kur shkoni në shtrat dhe...
Lajme31 Korrik 2020
Me rastin e festës së Kurban Bajramit, Bashkësia Islame e Kosovës, edhe një herë përmes një mesazhi të bërë në faqen zyrtare Facebook, duke thënë se besimtarët në Kosovë sot festojnë pa faljen e namazit,...
Lajme30 Korrik 2020
Vdekja e 25 vjeçarit nga komuna e Kamenica, Bersant Rahimaj, i cili ishte i prekur me COVID-19 ka prekur gjithë opinionin. Derisa kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, përmes një postimi të bërë në...
Bota/Rajoni13 Korrik 2020
Në një kohë që shifrat në vend nga covid janë në rritje, ka dhe nga ata qytetarë që janë dyshues për gjendjen dhe nuk besojnë në ekzistencën e virusit. Gazetari Denis Dyrnjaja pyeti pikërisht për...
Bota/Rajoni09 Korrik 2020
Qeveria e Britanisë së Madhe prezantoi në parlament planin me 30 miliardë paund për rimëkëmbjen ekonomike pas krizës së rëndë të shkaktuar nga pandemia koronavirus. Synimi është që të ulet niveli i papunësisë duke ndihmuar...
Lifestyle02 Korrik 2020
Disa nga shenjat që tregojnë shumë në lidhje me arteriet tuaja. Nëse qarkullimi juaj i gjakut nuk po funksionon siç duhet, kjo mund të shkaktojë probleme me shëndetin në përgjithësi dhe nëse ky problem nuk...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Edhe nëse pikat tona preferuara të notit janë rihapur, është ende e rëndësishme të mbani në mend disa gjëra për të mbajtur veten të sigurt nga COVID-19. Sipas CDC, aktualisht nuk ka asnjë provë që...
Lajme27 Qershor 2020
Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, sot është takuar me kreun e Agjencisë së Aviacionit Civil të Kosovës, Bujar Ejupin, dhe përfaqësuesit e Aeroportit “Adem Jashari”, me të cilët ka diskutuar për masat e marra nga...
Lajme23 Qershor 2020
Kryetari i Grupit Parlamentar të LVV-së, Rexhep Selimi i ka reaguar Kryeministrit Avdullah Hoti në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Selimi ka theksuar se të jesh kundër reciprocitetit do të thotë të kesh hequr dorë nga...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.